Ок.
Дуже зручні штани, в ідеальному стані, якість відмінна!Рекомендую продавця.
Все прийшло в гарно запакованому коробці. Дякую за приємний подарунок. Рекомендую!
Дякую за носочки, дякую за оперативність , дуже крута річ !)
Ок.