Зателефонували дуже швидко, ввічливий менеджер, відправили того ж дня. Товар якісно запакований, ще й подарунок поклали. Я дуже задоволений, додав продавця до своїх фаворитів)
Я хоть ничего и не купила но очень понравилось обслуживание 🥰
до замовлення був доданий подарунок, якісні термо носки, дякую продавцю, було дуже приємно🤝👍
Дякую. В подарунок до замовлення неочікувано прийшли шкарпетки класні!!! Дякую!