Однозначно Рекомендую!
Замовляла швабру та відро, отримала все як в описі, + рукавиці фірмові для прибирання та шкарпетки чоловічі "руський воєнний корабель іди н@х" в подарунок)
Обслуговування, спілкування, відправка, доставка - мега якісно, швидко та дуже гарно!
Щиро дякую продавцю!!!
Фото товару додаю.
Товар хороший,роботою задоволена