Роботою працівників магазину дуже задовооений, якість товару і опис на сайти співпадае. Порадував невеличкий бонус до замовлення. Дякую за співпрацю. Рекомендую цей магазин за великій вибір і невилику ціну 👌👍😀
Пароочисником задоволена! Штори ідеально рівні! Продавця рекомендую! Все, як повинно бути в поважаючому себе і своїх клієнтів магазині.
За подаруночок до замовлення дякую, це завжди приємно)